KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13005007
nr 1300 5007
Birger Lundquist
(1910-1952), Sverige
Tusch, Signerad, med dedikation. Motivet: 21x16 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 januari 2020
kl 19:05:42
11/1 10:01:32
100 kr
13/1 18:59:01
Birger Lundquist
Läs mer om Birger Lundquist